Alaşehir’de kaldırımlar ve yollar yenileniyor
Alaşehir Belediyesi, ilçenin ihtiyaç duyulan noktalarında beton kaldırım, onarım ve asfalt yama çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 
Alaşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler çalışmalar kapsamında Hacıbey Mahallesi Sümer Oral Caddesinde yeni beton kaldırım çalışmaları, Yeni Mahalle ve Kurtuluş Mahallesinde de asfalt yama çalışmalarına devam ediyor.

“Vatandaşlarımız hizmetin en iyisine sahip”
Yapılan çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban, “Vatandaşlarımıza belediye ile ilgili her türlü hizmeti en güzel ve layık oldukları şekilde götürmeye çalışıyoruz. Bunların arasında yeni yollar ve kaldırımlar da var. Hava şartlarının elverdiği her gün biz belirli bir program dahilinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekiplerimiz, kaldırım gereken mahallelerde beton kaldırım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Yeni kaldırımlar yapmanın yanı sıra eskiden yapılmış ancak çeşitli nedenlerle kullanılamaz durumda olanları da baskı beton kaldırımlarla değiştiriyoruz. Hava şartları uygun olduğu müddetçe önümüzdeki günlerde diğer mahallelerimizde de yama çalışmalarımızı sürdürerek sürücülerimizin taşıt trafiğinde rahat hareket etmelerini sağlayacağız. Belediye olarak hedefimiz yolları ve kaldırımları sorun olmaktan çıkarmak” dedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol