Alaşehir Terminali’ne Yağmursuyu Hattı
MASKİ Genel Müdürlüğü, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Alaşehir’de inşa edilen şehirlerarası otobüs terminaline yağmursuyu hattı döşeme çalışmalarına başladı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, 17 ilçede hayata geçirilen projelerin bir gereği olarak ortaya çıkan altyapı ihtiyaçlarına anında cevap veriyor.  MASKİ, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Alaşehir’de inşa edilen şehirlerarası otobüs terminalinin bulunduğu bölgede yağmursuyu hattı çalışmalarına başladı. Barış Mahallesi’nde yürütülen yaklaşık bir buçuk kilometrelik yağmursuyu hattı, Galericiler Sitesi ve Alaşehir Ticaret Borsası’nın yer aldığı bölgeyi de kapsıyor. Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı’nca yapılan çalışma tamamlandığında, yağışlı havalarda mahallede meydana gelen yağmursuyu birikintilerinin önüne geçilecek.
“Vatandaşlarımız mağduriyet yaşamayacak”
MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, “MASKİ Genel Müdürlüğü olarak ilimiz genelindeki altyapı eksikliklerinin hızla tespitini gerçekleştirerek, mevcut sıkıntılara yönelik çözümler geliştiriyoruz. Alaşehir ilçemizde de Büyükşehir Belediyemiz tarafından inşa edilmekte olan terminalin yağmursuyu hattını yapıyoruz. Ekiplerimizin titizlikle yürüttüğü çalışmalar tamamlandığında o bölgenin yağmursuyu sıkıntısını komple çözeceğiz ve artık vatandaşlarımız mağduriyet yaşamayacak” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol