Alaşehir Belediyesi Yeni Bir Projeye Daha İmza Atıyor
 Alaşehir’in en ücra noktalarına kadar hizmet götüren Alaşehir Belediyesi yeni bir projeye daha imza atıyor. Alaşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Çarıktekke Mahallesi'nde 50 yıllık yol sorununu çözüme kavuşturmak için çalışmalara başladı. 
Yaptığı çalışmalarla vatandaşların takdirini toplayan Alaşehir Belediyesi, çalışmalarına yoğun tempoda devam ediyor. Çalışmalarına merkez ve kırsal mahallelerde eş zamanlı devam eden ekipler, Çarıktekke Mahallesine de hizmet götürüyor.
Alaşehir Belediyesi tarafından sürdürülen yeni yol açma, asfalt kaplama ve sathi yol çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Alaşehir Belediyesi Fen İşlerine bağlı ekipler Çarıktekke Mahallesinde 12 kilometrelik sathi kaplama çalışmalarına başladı. Çalışmaları izleyen vatandaşların mutluluğu gözlerinden okunurken Çarıktekke Mahalle sakinlerinden Süleyman Karakoç, "Gökhan Başkanımızdan Allah razı olsun. Biz ondan başkasından hizmet görmedik. Ben 70 yaşındayım. Ömrümde böyle hizmet görmedim. Gökhan Başkanıma ve ekibine çok teşekkür ederim. Her zaman başkanımızın arkasındayız.” dedi.


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol