Akhisar Belediyesinden amatör kulüplere malzeme desteği
Akhisar Belediyesi fuaye alanında düzenlenen etkinlik çerçevesinde amatör futbol sporlarında faaliyetlerde bulunan spor kulüplerine malzeme yardımında bulunuldu. Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, “amatör spor malzemesi alması gereken kulüpleri Spor İşleri Müdürlüğümüzün belirlediği çerçevede destek sağlanmıştır” dedi.

Amatör kulüplerin toplumda çok önemli bir görevi üstlendiğine dikkat çeken Belediye Başkanı Salih Hızlı; “Amatör spor kulüplerimiz çok önemli bir toplumsal görevi yerine getiriyor. Sporda geleceğin yeteneklerini yetiştiren ve sağlıklı bir genç neslin oluşmasında kilit bir görevi olan amatör spor kulüplerine destek olmak bizim önceliklerimiz arasında. Amatör sporcuların çalışma koşullarını iyileştirilerek sporun yaygınlaştırılması yoluyla gençlerin hem kötü alışkanlıklardan uzak tutulmasına hem de geleceğin sporcularının yetiştirilmesine katkı sağlamaya çalışıyoruz" diye konuştu.

Akhisar’da faaliyet gösteren Yıldırımspor, Karabulutspor, Çağlayan Spor, Süleymanlı Spor ve Kayalıoğlu spor Kulüplerine futbol topu, forma takımı, antrenman seti, ayakkabı ve buna benzeri sporcu malzemeleri dağıtımı yapıldı.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol