559. Çağlak Festivali, Trap Atışları Sona Erdi
559. Çağlak Festivali kapsamında yarım asırdır süre gelen Akhisar Trap Atışları bu yıl da bir çok farklı bölgeden katılan yaklaşık 300 sporcunun katılımı ile gerçekleşti.
Akhisar Belediyesi ile Akhisar Avcılık ve Atıcılık spor Kulübünün ortaklaşa düzenlediği trap atışları Çağlak Kent Ormanı, Akhisar Belediyesi Trap Atış Poligonunda 4 kategoride yapılırken yarışmalar iki gün sürdü.
Süperler kategorisinde birinci Ali İşler, ikinci Fevzi Kızıl, üçüncü Murat Madentepe, dördüncü Sercan Akkaya, beşinci Hasan Demir ve altıncı Erdal Yakın olurken Profesyoneller kategorisinde birinci Abidin Aydoğdu, İkinci Yusuf Kartal, üçüncü Mustafa Şahin, dördüncü Veysel Fırtına, beşinci Ali Arık ve altıncı İrfan Şentürk oldu. Amatörler kategorisinde birinci Yaşar Çetin, ikinci Yavuz Karaduman, üçüncü İsmail Demirel, dördüncü Sait Çakmak, beşinci Özgür Nehir ve altıncı Atınç Günbay olurken yıldızlar kategorisinde birinci Furkan Çakmak, ikinci Alihan Kuru, üçüncü Şevket Eren Önceller, dördüncü Yiğit Kozlu, beşinci Alperen Buran ve altıncı Selçuk Uyar oldu.
Yarışmalarda dereceye girenlere, kupa, madalya, fişek, tabanca ve tablet hediye edildi. Dereceye girenlere ödüllerini Akhisar Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü Başkanı Muammer Böcük ve yönetim kurulu üyeleri, Akhisar Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü İbrahim Topaloğlu takdim etti. Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı Ömer İşçi de turnuvayı ziyaret ederek katılımcılara başarılar diledi.
 Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol